Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  FAQFAQ  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  MembriMembri  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 [Tutorial] O notificare de la Adblock m-a facut sa folosesc alta alternativa Ublock

In jos 
AutorMesaj
Gangsta
Administrator
Administrator
avatar


Mesaje : 582
Data de înscriere : 08/05/2020
Varsta : 39
Localizare : Botosani

[Tutorial] O notificare de la Adblock m-a facut sa folosesc alta alternativa Ublock Empty
MesajSubiect: [Tutorial] O notificare de la Adblock m-a facut sa folosesc alta alternativa Ublock   [Tutorial] O notificare de la Adblock m-a facut sa folosesc alta alternativa Ublock EmptyJoi Iun 04, 2020 10:03 pm

[Tutorial] O notificare de la Adblock m-a facut sa folosesc alta alternativa Ublock Ublock-default-deny
Adblock este o extensie ce se instaleaza pe orice fel de browser in scopul de a opri toate reclamele enervante de pe website-uri ..Acum cateva zile notificarea pe care am primit-o de la Adblock , mi-a dat de gandit si astfel am cautat alternative..Vezi mai jos poza cu notificarea primita :
[Tutorial] O notificare de la Adblock m-a facut sa folosesc alta alternativa Ublock 12096547_10153568431691675_5765039894973602010_n
O extensie buna ce poate inlocui Adblock este Ublock Origin si in tutorialul video de mai jos o sa va explic cum sa o instalati in browser si cum sa o utilizati.
UBLOCK FIREFOX: CLICK AICI
UBLOCK CHROME: CLICK AICI
UBLOCK OPERA: CLICK AICI
Sus In jos
https://tutorialegangsta.forumgratuit.ro
 
[Tutorial] O notificare de la Adblock m-a facut sa folosesc alta alternativa Ublock
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
»  [Tutorial] Ce Inseamna Loss Si Choke ? + Tutorial Micsorare
» [Tutorial] Site-uri utile
» [Tutorial] Cu sa ai lagul sub 20
» [Tutorial] Pot Rula Windows pe 64 Bit pe PC-ul meu?
» [Tutorial] Cum instalezi Windows 10

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Gaming,Multimedia & Tehnologie :: Windows-
Mergi direct la: