Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  FAQFAQ  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  MembriMembri  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 [Tutorial] Pot Rula Windows pe 64 Bit pe PC-ul meu?

In jos 
AutorMesaj
Gangsta
Administrator
Administrator
avatar


Mesaje : 582
Data de înscriere : 08/05/2020
Varsta : 39
Localizare : Botosani

[Tutorial] Pot Rula Windows pe 64 Bit pe PC-ul meu? Empty
MesajSubiect: [Tutorial] Pot Rula Windows pe 64 Bit pe PC-ul meu?   [Tutorial] Pot Rula Windows pe 64 Bit pe PC-ul meu? EmptySam Iun 06, 2020 4:45 pm

Pentru a putea însă să instalaţi un sistem de operare Windows pe 64 bit, trebuie ca Pc-ul dvs să suporte această configuraţie. Pc-urile mai vechi nu pot suporata această configuraţie.
Dacă şi dvs. doriţi să instalaţi Windows-ul pe 64 bit însă nu ştiţi dacă calculatorul dvs este capabil să recunoască această configuraţie vă pun la dispoziţie cea mai simplă metodă de a afla acest lucru. Prin folosirea aplicaţiei 64bit Checker, această aplicaţie scanează sistemul dvs. şi în funcţie de componentele ce formează pc-ul dvs. vă spune dacă puteţi instala sau nu un Windows pe 64.
Modul de utilizare este foarte simplu şi rapid, descărcaţi aplicaţia 64bit Checker de AICI şi o instalaţi, după care o rulaţi, după o scurtă aşteptare, timp în care vă scanează sistemul, vă va afişa un mesaj în care vă va spune dacă pc-ul dvs. este compatibil şi capabil să ruleze un windows pe 64 bit.
Pentru a înţelege ce aveţi de făcut şi cum funcţionează 64bit Checker vă las mai jos un clip pe care invit să îl urmăriţi.

Sus In jos
https://tutorialegangsta.forumgratuit.ro
 
[Tutorial] Pot Rula Windows pe 64 Bit pe PC-ul meu?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Gaming,Multimedia & Tehnologie :: Windows-
Mergi direct la: