Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  FAQFAQ  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  MembriMembri  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 [Tutorial] Cum extragi textul dintr o poză super simplu cu Easy Screen OCR

In jos 
AutorMesaj
Gangsta
Administrator
Administrator
avatar


Mesaje : 582
Data de înscriere : 08/05/2020
Varsta : 39
Localizare : Botosani

[Tutorial] Cum extragi textul dintr o poză super simplu cu Easy Screen OCR Empty
MesajSubiect: [Tutorial] Cum extragi textul dintr o poză super simplu cu Easy Screen OCR   [Tutorial] Cum extragi textul dintr o poză super simplu cu Easy Screen OCR EmptySam Iun 06, 2020 7:17 am

Într-o zi am vrut să modific un manual cu instructiuni problema era faptul că acel manual a fost pozat iar eu aveam nevoie de documentul text din manual ,ca atare am căutat varianate simple pentru a scoate textul din acea poză.După multe căutări am găsit aplicația Easy Screen OCR Apasa Aici prin funcțiile simple pe care le are am reușit să îmi ușurez munca .Prin câteva click-uri aveam deja documentul text gata de editare ,mă gândisem prima dată să scriu tot textul de la început însă fiind unul lung am apelat la această metodă.Easy Screen OCR îți este util atunci când faci o poză la un citat sau un document și vrei să reditezi textul din acele fișiere.Mai multe detalii vezi în tutorialul video de mai jos.
Sus In jos
https://tutorialegangsta.forumgratuit.ro
 
[Tutorial] Cum extragi textul dintr o poză super simplu cu Easy Screen OCR
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Gaming,Multimedia & Tehnologie :: Windows-
Mergi direct la: