Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  FAQFAQ  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  MembriMembri  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 [Tutorial] Descarcă CS GO 1.6 2019 gratuit

In jos 
AutorMesaj
Gangsta
Administrator
Administrator
avatar


Mesaje : 582
Data de înscriere : 08/05/2020
Varsta : 39
Localizare : Botosani

[Tutorial] Descarcă CS GO 1.6 2019 gratuit Empty
MesajSubiect: [Tutorial] Descarcă CS GO 1.6 2019 gratuit   [Tutorial] Descarcă CS GO 1.6 2019 gratuit EmptyMier Aug 05, 2020 8:00 am

[Tutorial] Descarcă CS GO 1.6 2019 gratuit 1495209356_cs-go-1_6-2017
Dragi prieteni. În sfârșit s-a întâmplat. Am lucrat o perioadă foarte lungă de timp și tot am realizat această adunare. Meet - CS GO 1.6 2019 . Aceasta este o construcție absolut unică și de înaltă calitate a CS: GO 1.6. Pe Internet, momentan, nu veți găsi acest lucru nicăieri. După descărcarea și instalarea acestui CS 1.6, te vei cufunda din cap până în picioare în atmosfera CS: GO. Aproape totul a fost înlocuit. Modele de arme, modele de player, radar, meniu de cumpărare, sprites, imagine de fundal, sunete și multe altele - toate acestea au fost adaptate de la CS: GO. Acest ansamblu poate fi numit cu adevărat CS: GO 1.6 , de când îl joci, te cuferezi cu adevărat în atmosfera jocului Counter Strike: Global Offensive.

Sincer, după ce am creat acest ansamblu, l-am jucat încă câteva ore, deoarece jocul este cu adevărat captivant. Acesta nu mai este CS-ul dvs. obișnuit 1.6. CS GO 1.6 2019 este ca un joc nou pe care vrei să îl joci fără să te oprești. Am acordat o atenție deosebită fiecărui mic detaliu. Toate modelele de arme din această construcție au fost adaptate de la CS: GO și toate au aceleași mănuși de la CS: GO echipa Envyus. În plus, am adăugat modele de jucători de la CS: GO. Meniul de cumpărare și meniul de selecție a echipei vă vor încânta, deoarece aceste lucruri au fost adaptate și de la CS: GO. De fapt, mai jos am scris cele mai importante caracteristici ale ansamblului CS: GO 1.6 2019.
Principalele caracteristici ale ansamblului CS GO 1.6 2019
» Noi modele de arme de la CS: GO cu mănuși Envyus. „ Modele noi de jucători de la CS: GO. » Sunete noi de la CS: GO. Sunete de arme, explozii, bombe și așa mai departe. Aproape toate sunetele din ansamblu sunt noi. » Meniu de cumpărare și meniu de selectare a comenzilor ca în CS: GO. " Nou tip de încărcare și tip de urmărire a playerului de la CS: GO. " Imagine de fundal în meniul principal ca în CS: GO. „ Nou design de ferestre, mese și așa mai departe. „ Radar, HUD, icoane cu arme sunt, de asemenea, de la CS: GO. " Instalat roboți de lucru de la Valve. » Construiți în limba rusă, cu excepția roboților. » Instalat cea mai recentă și mai fiabilă protecție a clientului.
" Căutare de lucru pentru servere. » Construiți fără reclame și alte mesaje ascunse. » A adăugat câteva hărți de la CS: GO. „ Ultima versiune de patch 43, precum și o configurație optimizată și optimizată. " Greutatea ansamblului este de 226 megabytes.

Like a Star @ heaven Descarcă CS GO 1.6 2019 gratuit Like a Star @ heaven
Sus In jos
https://tutorialegangsta.forumgratuit.ro
 
[Tutorial] Descarcă CS GO 1.6 2019 gratuit
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» [TUTORIAL] Crestere FPS
» [Tutorial] Cu sa ai lagul sub 20
» [Tutorial] Meniu CS in Romana
» [Tutorial] Tinta multicolora
»  [Tutorial] Ce Inseamna Loss Si Choke ? + Tutorial Micsorare

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: COUNTER-STRIKE 1.6 :: Tutoriale-
Mergi direct la: